Her yaştan oyuncuyu düşünerek tasarlanan 35 farklı renkte yapım parçasından oluşan bu LEGO® koleksiyonu, ucu açık bir eğlenceyi teşvik ediyor ve her tür hayal gücüne ilham veriyor. Pencereler, gözler, tekerlekler eğlenceyi artırıyor, farklı yapılar ve arabalar için çok sayıda olasılık sunuyor. Mevcut bütün LEGO koleksiyonlarına harika bir ilave olan bu set, kullanışlı bir plastik saklama kutusunda geliyor ve başlamak için fikirler içeriyor.

Parça sayısı: 484

Vın vınn! Önünüzdeki macera için kemerlerinizi takın, bu LEGO® Classic Sarı Araba çok hızlı gidiyor! Acele edin ve sizi bırakıp gitmeden önce ücretsiz yapım talimatlarını indirin! Bu Sarı Arabayı yapmak için 10696 LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu’ndan parçaları kullanın ama yeni bir proje istiyorsanız arabayı farklı renkler kullanarak yeniden yapın ve kaç farklı versiyon yapabileceğinizi görün. Seçim yapabilseydiniz arabanızı ne renk yapardınız? Bu Sarı Arabayı yaptıktan sonra arabanın içine sığabilecek sarı eşyaların bir listesini çıkarın. Aklınıza kaç tane eşya geliyor?

Mor Çiçek

Bu yapraklar madalyayı hak ediyor. Dünyanın en büyük çiçeğinin adının Raflesya olduğunu ve çapının bir metreye kadar büyüyebildiğini biliyor muydunuz? Koklayabileceğiniz kocaman bir çiçek! Kendi LEGO Classic Mor Çiçeğinizi yapmak için ücretsiz yapım talimatlarını indirin ve 10696 LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu’ndan parçaları kullanın. Sizce bu çiçek nasıl kokuyordur? Üzüm ve erik gibi mor şeyler gibi mi kokuyordur? Yoksa marşmelov veya futbol topu gibi bambaşka bir şey gibi mi kokuyordur?

Tren

Trenlere motor takılmadan önce ilk tren versiyonlarının atla çekildiğini biliyor muydunuz? Bu tren, kazandan çıkan dumanı yukarı taşıyan harika bir bacası olan, buharlı lokomotif adı verilen daha modern bir versiyon. Kendi treninizi yapmak için ücretsiz yapım talimatlarını indirin ve 10696 LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu’ndan parçaları kullanın. Treniniz nereye gidecek? Treninize eklemek için yapım parçalarınızı kullanarak daha fazla vagon yapın, bakalım ne kadar uzun bir tren yapabileceksiniz!

Mini Uzaktan Kumandalı Araba

Bu uzaktan kumandalı araba çok havalı değil mi? LEGO® Classic Mini Uzaktan Kumandalı Araba yarışmaya hazır! Yarış pistini tutuşturacak minik bir araba yapmak için ücretsiz yapım talimatlarını indirin ve 10696 LEGO Classic Orta Boy Yaratıcı Yapım Kutusu’ndan parçaları kullanın! Daha fazla eğlence için iki araba yapın ve birbiriyle yarıştırın! Başka ne için bir uzaktan kumanda yapabilirsiniz? Günün saatini kontrol etmek için güneşe bir uzaktan kumanda yapabilir misiniz? Güneşin uzaktan kumandası nasıl görünürdü? Cevabını öğrenmek için LEGO yapım parçası koleksiyonundan parçalarla bir uzaktan kumanda yapın!

 

 


Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5